Web tasarım bir firmanın sanal ortamdaki şubesi gibidir aslında. sattığınız ürünler, verdiğiniz hizmetler, adres bilgileriniz vs… İnsanlar, gelişen teknolojik dünyaya ayak uydurarak istediklerini kapı kapı aramak yerine artık internetten rahatça bulup sorunlarına çözümler üretebiliyorlar. Bu bağlamda da yapılacak web sitesinin, firmanın kurumsal yapısına uygun olması ve tamamlaması gerekmektedir. Bunun haricinde kullanıcının sitede istediğini rahat bulabilmesi ve yine web sitesinin kolay erişilebilir olması ve gereksiz animasyonlardan, ağır resimlerde arındırılmış hızlı bir site olması da önem arz etmektedir. peki Neden Web Siteniz / Sitemiz Olmalı ? Dünya da internet kullanım oranı 7 milyarı bulmuşken, Firmalar, işetmeler, yazarlar, sanatçılar, doktorlar, avukatlar, emlak piyasası, inşaat sektörü….

Aklınıza gelecek tüm alanlar en ucuz yollu reklamla en fazla kitleye ulaşılabilen bu reklam mecrasını elbette tercih ediyorlar.

Dream video animasyon reklam ve tanıtım filmlerinde kullanılan fon müzikleri, jinglelar, seslendirmeler alanında uzman kadromuzca bünyemizde hazırlanmaktadır. Reklam filmlerinin senaryo, fikir geliştirme, jingle söz yazımı, reklam metni yazımı metin yazarlarımız tarafından geliştirilmektedir. Tüm bu işlemlerin bünyemizde aynı ekip tarafından reklam yönetmenimiz gözetiminde gerçekleştirilmesi reklam filmlerinde bütünlüğü sağlamakta, çok daha ilgi çekici, renkli, kreatif yönü yüksek filmler ortaya çıkmasını sağlamaktadır.